openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Recommendations
hr: Preporuke

en: Overview
hr: Pregled

en: Daily
hr: Dnevno

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: Score
hr: Rezultat

en: Count
hr: Broj

en: General
hr: Općenito

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Features
hr: Značajke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Patterns
hr: Obrasci

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana
