openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Score
ka: ქულა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: General
ka: ზოგადი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები
