openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Count
km: រាប់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
