openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Health
ne: स्वास्थ्य
