openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Role
sr: Улога
