openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Recommendations
af: Aanbevelings

en: Overview
af: Oorsig

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Score
af: Punt

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: users
af: gebruikers

en: Top Contributors
af: Top bydraers

en: Contributors
af: Bydraers
