openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
