openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Help
ar: مساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Event
ar: الحدث

en: Total
ar: المجموع

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: مستخدم

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: Score
ar: الدرجة

en: Count
ar: العدد

en: General
ar: عام

en: Events
ar: الفعاليات

en: Role
ar: دور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Features
ar: الخصائص

en: Activity
ar: النشاط

en: Entity
ar: الكيان

en: users
ar: الأعضاء

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Contributors
ar: المساهمون
