openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Daily
ast: Diariu

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Create
ast: Crear

en: Active
ast: Activu

en: Count
ast: Cuenta

en: General
ast: Xeneral

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
