openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Daily
az: Gündəlik

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Points
az: Xallar

en: Score
az: Hesab

en: Count
az: Say

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Entity
az: Entiti

en: users
az: istifadəçilər
