openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: General
bn: সাধারণ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
