openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Count
bo: གྲངས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
