openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Daily
bs: Dnevno

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Events
bs: Događaji

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Activity
bs: Aktivnost
