openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Recommendations
ca: Recomanacions

en: Overview
ca: Resum

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Create
ca: Crea

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Score
ca: Puntuació

en: Count
ca: Quantitat

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Department
ca: Departament

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Entity
ca: Entitat

en: users
ca: usuaris

en: Patterns
ca: Patrons

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
