openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User
cs: Uživatel

en: Create
cs: Vytvořit

en: days
cs: dny

en: Active
cs: Aktivní

en: Points
cs: Body

en: Score
cs: Skóre

en: Count
cs: Počet

en: Frequency
cs: Frekvence

en: General
cs: Obecné

en: Events
cs: Události

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Activity
cs: Aktivita

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Patterns
cs: Vzory

en: Entity Type
cs: Typ entity
