openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Total
da: I alt

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Create
da: Opret

en: days
da: dage

en: Active
da: Aktiv

en: Points
da: Point

en: Score
da: Karakter

en: Count
da: Antal

en: General
da: Generelt

en: Events
da: Begivenheder

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Activity
da: Aktivitet

en: users
da: brugere

en: Patterns
da: Mønstre

en: Contributors
da: Bidragydere

en: Total score
da: Samlet vurdering

en: Entity Types
da: Entity-typer
