openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Create
el: Δημιουργία

en: days
el: ημέρες

en: Active
el: Ενεργό

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Count
el: Αρίθμηση

en: General
el: Γενικά

en: Events
el: Γεγονότα

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Entity
el: Οντότητα

en: users
el: χρήστες

en: Patterns
el: Πρότυπα
