openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Count
eo: Kalkulo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Features
eo: Ecoj
