openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (46 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Enabled
es: Activado

en: Recommendations
es: Recomendaciones

en: Overview
es: Vista general

en: Hourly
es: Cada hora

en: Daily
es: Diariamente

en: Export
es: Exportar

en: Preview
es: Vista previa

en: Help
es: Ayuda

en: Default
es: Por defecto

en: Update
es: Actualizar

en: Time
es: Hora

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Event
es: Evento

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: Create
es: Crear

en: days
es: días

en: Active
es: Activo

en: Points
es: Puntos

en: Score
es: Puntuación

en: Count
es: Número

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Events
es: Eventos

en: General Settings
es: Configuración General

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Department
es: Departamento

en: Features
es: Características

en: Activity
es: Actividad

en: Entity
es: Entidad

en: users
es: usuarios

en: Health
es: Salud

en: Patterns
es: Patrones

en: Contributors
es: Contribuyentes

en: Total score
es: Puntuación total

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity Types
es: Tipos de entidad

en: Event Type
es: Tipo de Evento
