openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Recommendations
et: Soovitused

en: Overview
et: Ülevaade

en: Daily
et: Kord päevas

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Points
et: Punktid

en: Score
et: Tulemus

en: Count
et: Arv

en: Frequency
et: Sagedus

en: General
et: Üldine

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Department
et: Osakond

en: Features
et: Omadused

en: Activity
et: Tegevus

en: Entity
et: Olem

en: users
et: kasutajad

en: Patterns
et: Mustrid

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
