openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Create
eu: Sortu

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Points
eu: Puntuak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Events
eu: Gertaerak

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Entity
eu: Entitatea

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Patterns
eu: Ereduak
