openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (40 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Enabled
fa: فعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Export
fa: استخراج

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Event
fa: رویداد

en: Total
fa: مجموع

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: Create
fa: ایجاد

en: days
fa: روزها

en: Active
fa: فعال

en: Points
fa: امتیازها

en: Score
fa: امتیاز

en: Count
fa: شمارش

en: General
fa: عمومی

en: Events
fa: رویدادها

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Users
fa: کاربران

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Activity
fa: فعالیت

en: Entity
fa: عنصر

en: users
fa: کاربران

en: Patterns
fa: الگوها

en: Contributors
fa: مشارکت کنندگان
