openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Recommendations
fi: Suositukset

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Total
fi: Yhteensä

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Create
fi: Luo

en: days
fi: päivät

en: Active
fi: Voimassa

en: Score
fi: Tulos

en: Count
fi: Laskuri

en: Frequency
fi: Tiheys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Events
fi: Tapahtumat

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Last 30 days
fi: Viimeiset 30 päivää
