openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Help
fil: Tulong

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Users
fil: Mga tagagamit
