openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Preview
fy: Foarbyld

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers
