openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: days
ga: laethanta

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Users
ga: Úsádeoirí
