openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Daily
gl: Diariamente

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Create
gl: Crear

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Points
gl: Puntos

en: Score
gl: Puntuación

en: Count
gl: Contar

en: General
gl: Xeral

en: Events
gl: Eventos

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Entity
gl: Entidade

en: users
gl: usuarios

en: Patterns
gl: Patróns
