openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ
