openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Daily
he: יומי

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Total
he: סך הכל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Create
he: יצירה

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: Points
he: נקודות

en: Score
he: ניקוד

en: Count
he: כמות

en: General
he: כללי

en: Events
he: אירועים

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Department
he: מחלקה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Activity
he: פעילות

en: Entity
he: יישות

en: users
he: משתמשים

en: Patterns
he: דפוסים
