openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (34 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Recommendations
hi: अनुशंसाएँ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Daily
hi: रोजाना

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Time
hi: समय

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Total
hi: कुल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Create
hi: बनाएँ

en: days
hi: दिन

en: Active
hi: सक्रिय

en: Score
hi: स्कोर

en: Count
hi: गुणांक

en: General
hi: सामान्य

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Role
hi: भूमिका

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Activity
hi: गतिविधि

en: Entity
hi: इकाई

en: users
hi: उपयोगकर्ताओं
