openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè
