openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Create
hu: Létrehozás

en: days
hu: napok

en: Active
hu: Aktív

en: Points
hu: Pontok

en: Score
hu: Eredmény

en: Count
hu: Mennyiség

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: General
hu: Általános

en: Events
hu: Események

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Department
hu: Tanszék

en: Features
hu: Jellemzők

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Entity
hu: Entitás

en: users
hu: felhasználók

en: Top Contributors
hu: Legaktívabb közreműködők

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Patterns
hu: Minták

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Departments
hu: Osztályok

en: Total score
hu: Összpontszám

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Update value
hu: Érték frissítése
