openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Daily
hy: Օրական

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Count
hy: քանակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր
