openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Time
is: Tími

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Total
is: Samtals

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Create
is: Stofna

en: days
is: dagar

en: Active
is: Virkt

en: General
is: Almennt

en: Events
is: Viðburðir

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Department
is: Deild

en: Last 30 days
is: Síðustu 30 dagar
