openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: Daily
jv: Saben dina

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Score
jv: Skor

en: Count
jv: Jumlah

en: General
jv: Umum

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo
