openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Count
kk: Саны

en: General
kk: Басты

en: Users
kk: Пайдаланушылар
