openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (39 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Health
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
