openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Count
ku: ژمارە

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران
