openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Daily
lt: Kasdien

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Create
lt: Kurti

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Points
lt: Taškai

en: Count
lt: Skaičius

en: General
lt: Bendras

en: Events
lt: Įvykiai

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Entity
lt: Esybė

en: users
lt: nariai

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Patterns
lt: Šablonai
