openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Create
lv: Izveidot

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Count
lv: Skaits

en: General
lv: Galvenie

en: Events
lv: Notikumi

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Entity
lv: Entītija

en: users
lv: lietotāji
