openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
