openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Users
mk: Корисници
