openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Recommendations
ml: ശുപാർശകൾ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Hourly
ml: മണിക്കൂറിൽ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Help
ml: സഹായം

en: Time
ml: സമയം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ
