openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
