openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Recommendations
mr: सुचवणे

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: General
mr: साधारण
