openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Daily
ms: Harian

en: Export
ms: Eksport

en: Preview
ms: Pratonton

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: Statistics
ms: Statistik

en: User
ms: Pengguna

en: Create
ms: Cipta

en: Active
ms: Aktif

en: Score
ms: Skor

en: Count
ms: Bilangan

en: General
ms: Umum

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna
