openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
