openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Recommendations
nl: Aanbevelingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: Create
nl: Aanmaken

en: days
nl: dagen

en: Active
nl: Actief

en: Points
nl: Punten

en: Count
nl: Aantal

en: Frequency
nl: Frequentie

en: General
nl: Algemeen

en: Events
nl: Evenementen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Department
nl: Afdeling

en: Activity
nl: Activiteit

en: Entity
nl: Entiteit

en: users
nl: gebruikers

en: Health
nl: Gezondheid

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Patterns
nl: Patronen

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Total score
nl: Totaalscore

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Healthy
nl: Gezond

en: Update value
nl: Waarde bewerken
