openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: days
nn: dagar

en: Active
nn: Aktiv

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar
