openintranet_engagement (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Daily
oc: Quotidian

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Create
oc: Crear

en: days
oc: jorns

en: Active
oc: Actiu

en: Points
oc: Punts

en: Score
oc: Marca

en: Count
oc: Descompte

en: Events
oc: Eveniments

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Activity
oc: Activitat

en: Entity
oc: Entitat

en: users
oc: utilizaires

en: Patterns
oc: Motius
